Přepnout menu
Nahrávám...

Red Kiwi Basic NEO

Kompaktnost, robustní design, rozumná cena - tři důvody, proč si pořídit Red Kiwi BASIC NEO SET, jedinečného společníka na cestu životem. Tato elektronická kompletní sada se skládá z baterie o kapacitě 650 mAh a atomizéru s vyměnitelnou dvojúrovňovou žhavící hlavou, díky ní ji mohou používat i naprostí začátečníci.Skvělým provedením se pyšní atomizér, který má vliv na vývoj par a také na chuť elektronické cigarety. Jeho jádro je vyplněné skleněnými vlákny, jež mají taktéž velký vliv na vaporizovanou kapalinu.

Skladem
SKU
Red Kiwi Basic NEO

    Select an amount

469,00 Kč
Popis

Vyzkoušejte i vy e-cigaretu pyšnící se jedinečnou technologií dvojitého jádra žhavící hlavy. Zatímco první jádro má kratší skleněná vlákna a po naplnění se trvale nasáknou danou kapalinou, druhé je pomyslným srdcem celého výrobku. Společně minimalizují riziko přehřátí a zajišťují uživateli fenomenální zážitek.

Baterie je plně kompatibilní se všemi běžnými vaporizéry s průměrem 14 mm. Originální baterie je navržena ve známém designu S-line, která dokonale kombinuje funkčnost a eleganci.

 

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Red Kiwi Basic NEO
Vaše hodnocení