Přepnout menu
Nahrávám...

Red Kiwi OMG

Najít ideální elektronickou cigaretu, která bude splňovat veškeré vaše požadavky je poměrně těžké. Najde se však jedna, která nenechá žádné přání nesplněné. Je jí Red Kiwi OMG, která nabízí celou spoustu zajímavých funkcí i režimů. Zatímco zadní část poskytuje přístup k prostoru pro dvě baterie typu 18650 (ty bohužel nejsou součástí balení), MOD se pyšní výkonem až 228W. Plnící objem rovná se 5 ml čili není nutné e-cigaretu stále plnit. Ve chvíli, kdy přece jen přijde čas plnění, je přichystán jedinečný systém vrchního plnění.

Skladem
SKU
Red Kiwi OMG

    Select an amount

1 799,00 Kč
Popis

Red Kiwi OMG se pyšní inovativní mřížkovou strukturou, která dokonale přepravuje nejen vůni, ale také chuť vnitřní kapaliny. Dokáže vytvořit velké a husté mraky dýmu, což mnozí uživatelé e-cigaret ocení. Po prvním naplnění vyčkejte alespoň pět minut, aby jádro dokonale nasálo nově doplněnou tekutinu.

Jádro vaporizéru je zapotřebí pravidelně vyměňovat, naštěstí je možné dokoupit řadu příslušenství. Aby bylo dosaženo požadovaného výsledku, doporučujeme používat e-cigaretu OMG pouze s hustým tekutým e-Liquidem, který se pyšní vyšším obsahem VG.

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Red Kiwi OMG
Vaše hodnocení